21 vjeçarja që udhëton nëpër botë dhe ka blerë dy shtëpi, fiton 4500 euro në ditë vetëm sepse është e dashura e …

Tuesday, 04 February 2020 20:51

Ajo është e dashura e princit saudit dhe për këtë fakt një shumë e madhe parash i depozitohen në llogarinë e saj çdo ditë.

Jana Orfeyev fiton rreth 4500 euro në ditë, sipas Daily Star. Ajo është 21 vjeç, dhe në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 84,000 njerëz, ekspozon jetën luksoze që bën, në çdo ditë.

Sipas mediave të huaja, Jana I ka investuar paratë në blerjen e dy apartamenteve një në Moskë dhe një në Kiev.

jana 1jana 2jana 3jana 4jana 5jana 6jana 7jana 8

1 koment

  • Përgjigju Stepseeks

    Propecia A 10 Dias Cialis Vanuatu Pharmacy Online Cialis Atripla

    E mërkurë, 11 Mars 2020 16:19 komentuar nga Stepseeks

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!