Reagon i emocionuar aktori kryesor i filmit turk që po bën namin në shikueshmëri kudo në botë

Premte, 03 Prill 2020 09:21

'Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në ” Netflix”.
Në këto ditë qëndrimi të izoluar, njerëzit kanë zgjedhur të shohin këtë film dramatik, i cili i ka bërë të gjithë të qajnë.
Filmi trajton historinë e një babai të sëmurë mendor dhe vajzës së tij, të cilët bëjnë çdo gjë që të qëndrojnë bashkë.
Në film aktori dënohet me varje, për një krim që nuk e kishte kryer.
Mënyra si trajtohet ngjarja i ka prekur të gjithë dhe filma ka arritur shikueshmëri shumë të lartë.
Aktori kryesor i filmit, Aras Bulut ?ynemli ka folur për suksesin e tij dhe nuk harron t’u thotë të gjithëve që të qëndrojnë në shtëpi.
“Udhëtimi i “Mrekullia në qelinë Nr.7” filloi me dashuri. Ne e donim shumë historinë tonë. Filmi ynë vazhdon të krijojë mrekullinë e tij. Ai arriti te shumë njerëz në të gjithë botën në ditët më të vështira. Le t’i qëndrojmë njëri-tjetrit afër me dashuri. Faleminderit për interesimin tuaj. Qëndroni të shëndetshëm dhe të sigurt”, shkruan ai.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!