Brad Pitt dhe Angelina Jolie kalojnë kohë bashkë në karantinë

Hënë, 06 Prill 2020 12:11

Karantina i bën bashkë Brad Pittin dhe Angelina Jolien

Angelina Jolie ka vendosur të vetizolohet në Kaliforni së bashku me fëmijët e saj.
Jolie ka qëndruar së bashku me 6 fëmijët e saj, por gjithashtu kanë bërë vizita të shpeshta edhe tek babai i tyre, Brad.
Një burim pranë dyshes ka treguar për Harper’s Bazaar se ata po kalojnë momente shumë të bukura pranë njëri-tjetrit duke parë filma.

Burimet kanë shtuar se Madox është kthyer nga universiteti ‘Yonsei’ dhe po vazhdon studimet ‘online’.

Përveç kësaj ata kanë gatuar duke kaluar një pjesë të mirë të kohës edhe në kuzhinë.

Kujtojmë se në fillim të javës, Jolie dhuroi 1 milion dollarë për organizatën ‘No Kid Hungry’, për t’i lehtësuar dhe ardhur në ndihmë në këtë periudhë pandemie.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

Politikë

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

  Ish- deputeti i PD, Klevis Balliu do të jetë sot në gjyq pas shtyrjes së seancës së parë para pandemisë. Pas mbylljes së hetimeve, Prokuroria vendosi ta dërgojë në gjyq Klevis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!