U infektua me koronavirus së bashku me djalin 3 vjeçar, Pink zbulon gjendjen e tyre: U luta dhe qava, ishte vërtet e frikshme

Hënë, 06 Prill 2020 10:40

Të premten, Pink zbuloi se ajo dhe djali i saj 3 vjeçar Jameson rezultuan pozitiv me COVID-19 pasi iu shfaqën simptomat e virusit.

Dhe gjatë një video Live në Instagram, këngëtarja zbuloi se ajo dhe djali i saj janë mirë dhe pse nuk janë shëruar plotësisht.

“Vetëm kur mendon se je më mirë, diçka tjetër ndodh,”– shpjegoi Pink.

Ajo rrëfeu se gjendja e saj dhe e Jameson ishte me të vërtetë e rëndë pasi ishin shumë së sëmurë.

“I kam mbajtur shënim simptomat e djalit dhe të miat gjithashtu për tre javët e fundit. Ai ende tre javë më vonë ka temperaturë,”– u shpreh Pink.

“Kam pasur astmë, e kam pasur gjithë jetës sime. U bë vërtet e frikshme, nuk po gënjej. Fillimisht dëgjuam se fëmijët nuk prekeshin. Por Jameson ka qenë më të vërtetë shumë sëmurë dhe është e frikshme. Kishte shumë net kur kam qarë dhe nuk jam lutur më shumë kurrë më shumë në jetën time. Është qersharake por mendova se femijët do ishin në rregull. Por nuk është e garantuar. Askush nuk është i sigurt,”- shtoi Pink.

Por bashkëshorti i saj Carey Hart dhe vajza e saj Willow janë mirë.

Pink u martua me Hart në vitin 2006 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!