Jo vetëm Kate Middleton, shihni kush janë princeshat e tjera të Europës

Saturday, 11 Prill 2020 12:52

Monarkia britanike është gjithmonë ajo që prej kohësh ngjall kureshtje më shumë për të gjithë, kjo dhe për faktin e dashurisë së trazuar mes Carlos dhe Diana, sot me historinë e bukur të Kate dhe William.
Por pavarësisht të gjithave ajo e Middleton nuk është e vetmja kurorë në Europë që ngjall kureshtje dhë vëmendje.
Është për shembull ajo ato që princesha kanë lindur, si Amalia Holandës dhe Elisabetta e Belgjikës, apo ato që janë bërë pas martese si Charlene Wittstock apo Sofia e Suedisë. Ato janë njëra më e bukur dhe elegante se tjetra. Në këtë galeri princeshat e Europës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!