Sharon Stone zbulon një sekret për fansat

Premte, 17 Prill 2020 13:16

Sharon Stone (62) ka treguar se kur “ishte e re, të gjithë i thoshin se diçka nuk shkon me trupin e saj”, por më vonë ajo e kishte pranuar këtë gjë ashtu si ishte

Sharon Stone kishte vuajtur me moshën kur ishte 40 vjeçare.

Aktorja 62 vjeçare ka pranuar që ishte një kohë para dy dekadave ku ajo në të vërtetë “nuk pajtohej me trupin e saj”, por tai ajo është më e vjetër dhe ndihet tepër e kënaqur me ato që i ka.

“Në të 40-at isha në një pikë që kur shkojë në banjë me një shishe verë, mbyllja derën dhe thosha, ‘nuk do të dal nga këtu deri ta kem trupin që me duhet”, ka thënë ajo për Vogue Germany.

Mirëpo, gjatë kohës Sharon e pranoi se e do trupin e saj “edhe më shumë” sidomos tani kur është e vjetër.

“E dua shumë më shumë trupin tim tani. I jam shumë mirënjohës atij. Kur isha e re, të gjithë me thoshin se çfarë të keqe në trupin tim –kjo këtu, ajo aty”, ka thënë ish supermodelja e njohur.

Bukuroshja ende duket e bukur dhe shpesh poston në Instagram foto me bikine duke treguar trupin e saj të tonifikuar dhe asetet e saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!