‘Kur udhëtoja drejt Shqipërisë’, ja si e kujton Bebe Rexha fëmijërinë e saj

E Enjte, 23 Prill 2020 09:59

Bebe Rexha është kthyer pas në kohë me postimin e fundit në rrjetet sociale.
Këngëtarja ka treguar me anë të disa fotove se cili ka qenë modeli i preferuar i flokëve për të dhe shumë fëmijë të tjerë në Shqipëri shumë vite më parë.
“Kthim pas me këto flokët e shkurtër kur kam udhëtuar në Shqipëri. Shikojini sa të gjatë i kam pasur flokët para se t’i prisja”, ka shkruar Bebe krah fotove të vjetra të publikuara në llogarinë e saj, bashkangjitur me figurën e flamurit shqiptar.
Këngëtarja ka treguar gjithmonë me shumë krenari origjinën e saj, madje hera herës ka publikuar edhe video duke kërcyer nën ritmet folklorike shqiptare.

Modifikuar më E Enjte, 23 Prill 2020 10:25

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!