Duke e mbajtur në krahë, Anita Haradinaj publikon foton romantike me Ramush Haradinaj dhe i bën dedikimin e ëmbël: Dashuria s’të lë të biesh në tokë

E Enjte, 30 July 2020 12:55

 


Anita Haradinaj ka publikuar një foto romantike nga pushimet me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Ish-kryeministri kosovar shihet duke mbajtur në krahë bashkëshorten e tij dhe i dhuron një puthje të zjarrtë.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë”– shkroi moderatorja në përshkrimin e fotos.

Çifti janë prindër të tre fëmijëve dhe tregojnë gjatë gjithë kohës dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Aktualisht ata po kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

1 koment

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi