×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 52

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 46

Kur “nusëron” kështu.. Shikoni fustanet më të ekzagjëruara të nusërisë

Diel, 22 Prill 2018 14:58

E keni menduar sesi do jetë fustani juaj i nusërisë? Pavarësisht se secila prej femrave dëshiron që atë ditë të jetë më e bukura, ka nga ato, të cilat në fakt bëjnë zgjedhjen e gabuar, me apo padashje.

Gjithsesi CNN turk, sjell disa nga fotot në të cilat tregohen nuset që kanë zgjedhur fustanet më të çuditshme të nusërisë.  

Mbase duke parë këto, do tregoheni më të kujdesshme kur zgjidhni fustanit e ditës më të veçantë të jetës suaj

Modifikuar më Diel, 22 Prill 2018 15:04

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vetmitari i dashurisë dhe “Anja” e Ahmet Prençit - Arben Çejku

Kulturë

Vetmitari i dashurisë dhe “Anja” e Ahmet Prençit - Arben Çejku

(Shënim për Romanin “Anja”, botuar nga WestPrint) Sapo kam përfunduar së lexuari romanin “Anja” të shkruar nga Ahmet Prençi, autor i një vëllimi të shkëlqyer poetik (Udhë në pasqyrë - 2016)...

Sulmi me armë në Tushemisht,ish-deputeti i PD:Biznesi i terrorizuar, Rama po kthen Pogradecin nga qyteti i Lasgushit, në qytetin e kamorrave

Politikë

Sulmi me armë në Tushemisht,ish-deputeti i PD:Biznesi i terrorizuar, Rama po kthen Pogradecin nga qyteti i Lasgushit, në qytetin e kamorrave

  Ish-deputeti i PD Klevis Balliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Tushemisht ku u sulmua me armë një hotel.Ish-deputeti Klevis Balliu deklaroi nga Pogradeci se biznesi...

Tritan Shehu:Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!

Politikë

Tritan Shehu:Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!

Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!Cuditerisht mbas vendimit te “clirimit” te laboratoreve nga pengesat anti shkencore e ndesh me te drejtat e qytetareve per testimet Covid“, vendosen...