Meta: Unitet per te perballuar pandemine. Bashke me Ramen e Bashen ne mbledhjen e Keshillit te Sigurise

Hënë, 23 Mars 2020 21:44

Meta: Unitet per te perballuar pandemine. Bashke me Ramen e Bashen ne mbledhjen e Keshillit te Sigurise

Unitet perballe pandemise ka qene qasja ime qe me fillimin e kesaj pandemie. Besoj qe pas dy ditesh do therres mbledhjen e Keshillit te Sigurise ku do ti bej ftese edhe z.Basha qe te shprehe aty disa nga pikepamjet e tij dhe te njihet me masat qe jane marre nga qeveria. Qasja duhet te jete gjithperfshirese. Nuk eshte koha per te nxjerre perfitime politike nga askush

Modifikuar më Tuesday, 24 Mars 2020 11:16

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Aktualitet

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Një familje është goditur nga koronavirusi në lagjen “15 Tetori” në Fier. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se është infektuar një familje me 5 anëtarë, 4 prej të cilëve...

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Globi

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Policia ka arrestuar një person të stafit mjekësor për publikimin e një liste me emrat e qytetarëve që kanë testuar pozitivisht për COVID-19.Zyra e Prokurorisë në mal të Zi tha...

Policia bën për spital qytetarin e pastrehë, e motra: E goditi dhe njëri prej tyre qeshte

Aktualitet

Policia bën për spital qytetarin e pastrehë, e motra: E goditi dhe njëri prej tyre qeshte

Një qytetar është transportuar mbrëmjen e sotme në spitalin e Sarandës dhe që sipas familjarëve ishte dhunuar nga policia.Qytetari, i cili shprehet se është i afërmi i burrit të dhunuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!