Denoncim/ “Rama la në qiell të hapur 7 familje në Jalë, ua ktheu shtëpitë në gërmadhë”

E mërkurë, 19 September 2018 14:30

Një qytetar ka denoncuar te Ish-kryeministri Sali Berisha bëmën më të fundit të Kryeministrit Edi Rama dhe njerëzve të tij.

Përmes një postimi në ‘facebook’, Berisha ka bërë publik mesazhin në të cilin shkruhet se Edi Rama ka shkatërruar 7 shtëpi të gjitha me dokumentacion të rregullt në Jalë.

Duke shtuar së për përfitime personale kryeministri ka lënë në qiell të hapur 7 familje.

Postimi i plotë:

Shikoni si shnderroi ne germadhe Kallam Deshtaku, ne dhunim te ligjeve per perfitime personale, pronat dhe shtepite e 7 familjeve ne Jale!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

mirmengjes Zoti Berisha dje edi rama bashk me kriminelet e tij na prishen shtepit padrejtesisht jemi te rregullt me letra prone me letra te rregullta te shtepive ishim brenda cdo rregulli ju lutemi na shikoni qe ka nxjer ne rruge 7 famile as nje streh as nje gje ju lutemi na ndihmoni

Modifikuar më E mërkurë, 19 September 2018 19:55
Login to post comments

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...