×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

VIDEO/ Si u terrorizuan kuksianët në mesnatë, policia ushtroi dhunë psikologjike

Hënë, 02 Prill 2018 09:05

Zbardhen pamje të regjistruara nga kamerat e sigurisë të terrorit të ushtruar nga policia gjatë natës në Kukës.

Një video e dërguar dhe e bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, tregon momentet kur policia mësyn në një lokal.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Ja bastisjet banditeske te Narkopolicise ne lokalet e Kukesit!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. Sb

“Doktor ja nje fakt se ç’far ka ndodhur dje ne ore 3 te mengjesit ne Kukës,te njejten gje kan bere edhe ne familjet kuksjane.”

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/982674605226780/

Modifikuar më Hënë, 02 Prill 2018 09:10

Video

{com/SaliBerisha/videos/982674605226780/remote}https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/982674605226780/{/com/SaliBerisha/videos/982674605226780/remote}

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi