×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Klevis Balliu thirrje të fortë shqiptarëve: Të çohemi dhe të shporrim qeverinë e depresionit

Hënë, 02 Prill 2018 13:59

Deputeti i PD Klevis Balliu, ka reaguar ashpër në një status të tij në facebook. Ai u ka bërë thirrje shqiptarëve që të çohen për të shporrur qeverinë e depresionit.Balliu ka thënë se ndërsa qytetarët shqiptarë po jetojnë çdo ditë në varfëri ekstreme sot ata janë më të frikësuar se kurrë, pasi çdo mëngjes të vetmet lajme që shohin janë: Tritol, plaçkitje, vrasje, plagosje! Ai ka shtuar gjithashtu se kjo qeveri ka rënë dhe se s’mund të lihet që Shqipëria të bjerë bashkë me të.  "Të çohemi, të çohemi dhe të shporrim qeverinë e depresionit", thotë në reagimin e tij Balliu.

Statusi i plotë:

Ndërsa qytetarët shqiptarë po jetojnë çdo ditë në varfëri ekstreme sot ata janë më të frikësuar se kurrë pasi çdo mëngjes të vetmet lajme që shohin janë:
TRITOL
DROGË
PLAÇKITJE
VRASJE
PLAGOSJE 
Kapet 180 milion euro drogë, kokainë e pastër, arrestohet shoferi dhe bëhet një film hollyëood-ian me spiune.
Vidhen exchange, dyqane e merret në pyetje këmbësori por hajduti ikën i qetë.
Bëhen vrasje në mes të ditës por autori ikën në drejtim të paditur.
Pasi largon nga ndihma ekonomike mbi 60 mijë familje shqiptare, punëson 3 veta dhe thotë se shqiptarët u punësuan të gjithë. Kjo qeveri ka rënë por smund të lëmë Shqipërinë të bie bashkë me bandën në pushtet. Të çohemi,

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi