Berisha:Per narkodrejtorin e tatimeve ligji nuk ekziston! Shtimin e kateve pa leje e ka pasion.Gjeneral Hashashi e mbron!

Saturday, 01 August 2020 16:09

Nga Sali Berisha

Per narkodrejtorin e tatimeve ligji nuk ekziston!
Shtimin e kateve pa leje e ka pasion.
Gjeneral Hashashi e mbron!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershdetje doktor dhe ju uroj shendet.Ju pata shkruar disa dite me pare per narkotatimorin Dritan Boci i cili po kryente nje ndertim pa leje ne katin e fundit te nje pallati tek tregu elektrik.Sot po ju coj foton e ndertimit te mbaruar pa i hyre gjemb ne kembe ketij krye hajduti qe korrupton cdo instance te shtetit e qe bredh neper drejtori duke thene se dhe prokurorine e blej me lek e spyes per njeri.Ligji eshte i rrepte vetem per hallexhinjte qenka mese e vertete kallezim Shkresa nr 5058/k prot, dt 29.06.2020, për veprën penale “ndërtim i paligjshëm” parashikuar nga neni 199/a i Kodit Penal, në ngarkim të shtetasit Dritan Boçi. Referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës se Shkallës së Parë Tiranë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Spahiu:Financat publike drejt falimentit. Qeveria kampione, prej 8 vitesh nuk rrit pagat

Politikë

Spahiu:Financat publike drejt falimentit. Qeveria kampione, prej 8 vitesh nuk rrit pagat

  Skenari i LSI për rrëzimin e Ramës, Spahiu: Kemi vullnetin shpërthyes. Një vend pa rini është pa të ardhmeIsh-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu, thotë se financat publike drejt falimentit dhe...

Qytetarja:RTV Ora televizioni i së drejtës.Ta paguajë vetë Rama haraçin

Politikë

Qytetarja:RTV Ora televizioni i së drejtës.Ta paguajë vetë Rama haraçin

  Një qytetare ka marrë në telefon në emisionin “Ora Juaj”, ku është shprehur e revoltuar duke shprehur se RTV Ora është një televizion i së drejtës dhe i ndershmërisë. Sipas...

Gazeta prestigjoze greke “VICE” i kushton shkrim lezhjanit Pëllumb Matrnikollaj, në 4-vjetroin e vrasjes së tij, në komisariatin e policisë greke.

Kronikë

Gazeta prestigjoze greke “VICE” i kushton shkrim lezhjanit Pëllumb Matrnikollaj, në 4-vjetroin e vrasjes së tij, në komisariatin e policisë greke.

Gazeta prestigjoze greke “VICE” i kushton shkrim lezhjanit Pëllumb Matrnikollaj, në 4-vjetroin e vrasjes së tij, në komisariatin e policisë greke. Gazetarja Maria Sydhiropoulou ka investiguar ngjarjet e ndodhura në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!