Rrjeti e ‘masakron’ me meme/Lleshaj:Policia nuk ka dështuar...

E mërkurë, 16 September 2020 11:03

 

Një ditë më parë, Shqipëria u trondit nga tre krime të rënda brenda disa orësh. Më i rëndi ishte shpërthimi në mes të Tiranës.

Ai riktheu në vëmendje serialin e vrasjeve mes dy familjeve në Rrëshen, prej nga e ka origjinën edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.
Ky i fundit pati deklaruar se policia ishte afër zbardhjes së ngjarjes së fundit në Rrëshen, kur ndodhi tragjedia e djeshme

Sot në mëngjes, ministri duket se është zgjuar i krekosur. Ai ka deklaruar se policia jo vetëm nuk ka dështuar, por e ka kryer punën me profesionalizëm. Ai tha se nuk do të dorëhiqet nga detyra, por do të ecë përpara.
Ndërkohë opinioni publik mendon ndryshe, pasi e ka masakruar Lleshajn në rrjetet sociale.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...