Djemtë e kryetares së PS-së bëjnë për spital dy qytetarë, policia fsheh ngjarjen

E mërkurë, 16 September 2020 19:59

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Ulëz të Burrelit, ku mësohet se dy djemtë e kryetares së Partisë Socialiste në këtë qytet, të cilët punojnë në OSHEE, kanë rrahur dy qytetarë, të cilët ndodhen në spital.

Denoncimi është bërë nga një qytetare, ndërkohë që është publikuar edhe nga ish-kryeministri Berisha

 
  

DENONCIMI

 
 
 

Banditë të OSHEE masakrojnë qytetarët. Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

 
 

Dy banditë të OSHEE, djemtë e narko-sekretares së PS, rrahin e bëjnë për reanimacion dy qytetarë dhe narkopolicia dhe narkoprokuroria heshtin sepse ata janë çunat e partisë. sb

Përshëndetje zoti Berisha. Si e vetmja mundësi, desha të denoncoj te ju një krim nga bandat e partisë socialkriminale. Dy djemtë e kryetares së PS për njësinë Ulëz- Burrel, të punësuar si militantë të partisë në OSHEE, kanë masakruar të dielën dy qytetarë në Ulez. Hapur në mes të qytetit me qyta pistolete, thika, leva, dy qytetarët kanë përfunduar në reanimacion në spital me mbi 20 qepje në kokë dhe trup, njëri në rrezik për jetën. Policia dhe prokuroria në fillim janë vërsulur, por janë kthyer me bisht në shale me urdhër të partisë së krimit. Ata kriminelë vazhdojnë të mos ia dine dhe janë të lirë. Është bërë e pajetueshme gjendja këtu, ku mesa duket dhuna bëhet për të terrorizuar njerëzit para zgjedhjeve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...