Skandal në Durrës. Rilindja heq dritat në qendrat e votimit të LSI

Saturday, 21 November 2020 19:16

 

Një skandal i paprecedentë ka ndodhur në Durrës. Drejtuesit e Rilindjes në këtë qark kanë urdhëruar ndërprerjen e energjisë elektrike në zonat ku ndodhen qendrat e votimit dhe të numërimit për zgjedhjet brenda LSI.

Denoncimi për ndërprerjen e energjisë është bërë nga drejtuesit e LSI në Durrës. Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, shihet se dritat janë ndërprerë në qendrat e votimit.

 

“Rilindja” heq dritat por nuk ka errësirë që e mposht dritën dhe energjinë e paparë të LSI Durrës.

Dritë që do mposhtë e fundosë mafian e betonit e të korrupsionit në Durrës dhe do e shporrë përgjithmonë sektin e “Rilindjes” nga e gjithë Shqipëria”,- thuhet në reagimin e LSI në Durrës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër!

Politikë

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër!

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër! ➡️Pak për "pasojat e Tërmetit" dhe krekosjen prej mashtruesash të atyre që e kanë detyrë të...

Mjerimi me emrin RILINDJE

Politikë

Mjerimi me emrin RILINDJE

Nga Arjan Kllomollari:Mjerimi me emrin RILINDJE:Mjerim i ulur kembekryq ne sofren e pabuke te cdo shqiptari.Dhe si nje mik i paftuar, barkderr vazhdon vazhdon te gllaberoje cdo therrime te saj.Mjerim...

Tragjedi në familjen shqiptare, flakët e zjarrit i marrin jetën 16-vjeçarit. Tezja shpëton nipin tjetër dhe mbesën. Prindërit ishin në...

Kronikë

Tragjedi në familjen shqiptare, flakët e zjarrit i marrin jetën 16-vjeçarit. Tezja shpëton nipin tjetër dhe mbesën. Prindërit ishin në...

Tragjedi në një familje shqiptare që jeton në Greqi. Flakët e zjarrit që përfshinë banesën ku jetonte çifti shqiptar me tre fëmijë, i kanë marrë jetën djalit të madh të...