Edhe avokati i mirënjohur Ilir Murati shfaqet me LSI

Saturday, 21 November 2020 19:19

 

Në Tiranë ka pasur një pjesëmarrje rekord të anëtarësisë së LSI në zgjedhjet për strukturat drejtuese. Kreu i LSI-së në Tiranë, Përparim Spahiu shprehet se pjesëmarrja masive në zgjedhjet për drejtuesit e LSI jep mesazhin për ndryshimin e madh më 25 prill.

Në zgjedhjet për LSI në Tiranë ka marrë pjesë dhe avokati i njohur, Ilir Murati.

 

“Mbylla sot zgjedhjet me anëtarin më të ri të LSI-së, Avokatin Ilir Murati.

LSI tregoi sot që edhe në kushte pandemie gjen mënyrën për të qenë aktive dhe për të shprehur vullnetin e anëtarëve të saj, si mesazh angazhimi për të gjithë shqiptarët, për ndryshimin e madh në zgjedhjet e 25 Prillit.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj

#BashkohuMeLsi

Laprakë 2020”,- shkruan Spahiu në një postim në Facebook.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër!

Politikë

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër!

Nuk ka trëndafil që e zbukuron maskën e zezë që mbani në turinj z. Kryeministër! ➡️Pak për "pasojat e Tërmetit" dhe krekosjen prej mashtruesash të atyre që e kanë detyrë të...

Mjerimi me emrin RILINDJE

Politikë

Mjerimi me emrin RILINDJE

Nga Arjan Kllomollari:Mjerimi me emrin RILINDJE:Mjerim i ulur kembekryq ne sofren e pabuke te cdo shqiptari.Dhe si nje mik i paftuar, barkderr vazhdon vazhdon te gllaberoje cdo therrime te saj.Mjerim...

Tragjedi në familjen shqiptare, flakët e zjarrit i marrin jetën 16-vjeçarit. Tezja shpëton nipin tjetër dhe mbesën. Prindërit ishin në...

Kronikë

Tragjedi në familjen shqiptare, flakët e zjarrit i marrin jetën 16-vjeçarit. Tezja shpëton nipin tjetër dhe mbesën. Prindërit ishin në...

Tragjedi në një familje shqiptare që jeton në Greqi. Flakët e zjarrit që përfshinë banesën ku jetonte çifti shqiptar me tre fëmijë, i kanë marrë jetën djalit të madh të...