Monika Kryemadhi: LSI do të fitojë 11 mandate në Tiranë, deputetët tanë do jenë mbështetja juaj për punësim dhe zhvillim ekonomik

E mërkurë, 07 Prill 2021 20:58

 

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zhvilluar një takim organizativ të partisë së saj, ndërsa shprehet se Lëvizja Socialiste për Integrim do të fitojë 11 mandate në Tiranë.

Kryemadhi thekson se deputetët që do të dalin nga forca që ajo drejton, do jenë mbështetje për qytetarët, për të garantuar punësim e zhvillim ekonomik e social.

 

“LSI është gati për 11 mandate në Tiranë. Njëmbëdhjetë deputetë, që do të jenë mbështetja juaj për punësimin, zhvillimin ekonomik dhe social.

 

Ata do të çojnë përpara misionin. Shqipëria, shtëpia juaj. Më 25 prill voto numër 6, voto LSI”, shprehet Kryemadhi

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...