Berisha-Ramës: Mund të blesh dhe shesësh Bashën, por kurrë PD-në dhe demokratët!

Saturday, 11 September 2021 22:59

 

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale.

Berisha në këtë video i dërgon një mesazh të qartë kryeministrit të vendit, Edi Rama.

Berisha shprehet se Rama mund të blejë dhe të shesë Bashën, por kurrë Partinë Demokratike dhe demokratët shqiptarë.

“Mund të blesh dhe të shesësh Edi Rama, Lulzim Bashën. Por, kurrë Partinë Demokratike dhe demokratët shqiptarë.

Kjo është përfundimtare. Je i pashpresë”, shprehet ish-kryeministri i vendit dhe lideri historik i PD-së.

1 koment

  • Përgjigju Tom Gjergji

    Zoti Sali Berisha nuk eshte ne te miren tuaj te vijoni kembenguljen per te share Lulzim Bashen, kryetarin e PD. Kjo sjell percarjen e partise dhe asgje tjeter. Mesoni te terhiqeni, kokefortesa juaj i ka kushtuar popullit dhe partise shume shtrenjt. Lulzim Basha dhe Partia Demokratike nuk mund te dalin kunder vendimit te DASh, kaq gje duhet ta kuptoni...

    Diel, 12 September 2021 11:06 komentuar nga Tom Gjergji

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi