Andi Bejtja: Kaq shumë drejtues debila e pa karakter paska PD-ja! Shyqyr që nuk erdhën në pushtet!

E Enjte, 16 September 2021 09:20

 

Nga Andi Bejtja-

 

Tani një gjë nuk mund të rri pa e thënë; si po e menaxhon zyrtarisht PD “çështjen Berisha” kaq paburrërisht, kaq jo legalisht, me kaq thënie e kundrathënie të tipit “Amerika gaboi, po kryetari ka të drejtë” , etj etj , përveç të tjerash dhe qendrime që të bëjnë të mbash barkun me dorë, ku po shohim nga minuti në minutë jo vetëm njerëz pa dinjitet e pa karakter, por dhe komplet debila nga do ta rrotullosh. Për zotin këtë herë e them hapur; shyqyr që nuk paskan ardh në pushtet! Dhe sa me shpejt të mbyllet kjo histori aq më mirë për ta, se po vazhdoi gjatë, panairi i të pakarakterëve e debilave e injorantëve do mbushet plot dhe vetëm do na vijë për të vjellë e asgjë më shumë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi