Ironia e Andi Bejtjes: Foltorja jashtë radhe u zhvillua sot në Kuvend

E Enjte, 14 October 2021 15:33

 

Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka ironizuar me seancën e sotme të Kuvendit, duke e quajtur atë një Foltore jashtë radhe të Sali Berishës.

STATUSI I PLOTE

 

“Foltore” jashtë radhe e Berishës

Sali Berisha zhvilloi sot një Foltore jashtë radhe...

Berisha harroi ta njoftonte këtë foltore në FB dhe shumica e demokratëve nuk morën pjesë.

...Por në të morën pjesë dhe folën gjatë Edi Rama dhe Lulzim Basha...

Të dy e përshëndetën pa dashje Foltoren...

Foltorja filloi në orën 11 në Parlamentin e Shqipërisë dhe përfundoi ne 12 e 30. Berisha vete nuk mori pjesë...

I pyetur nga gazetarët për këtë aktivitet jashtë radhe, Berisha tha se i qëndron asaj që ka thënë gjithmonë: “Më mirë qiri i fikur, se qiri i fëlliqur

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...