Berisha publikon fotot dhe një mesazh nga Foltorja e Vlorës për Turizmin

Saturday, 06 August 2022 11:01

 

Kryetari i PD-së, Sali Berisha, ka publikuar sot fotot nga takimi që mbajti në Vlorë për turizmin dhe ka veçuar edhe një nga mesazhet që u dha aty:

"Mirëmëngjes miq, me këtë album me foto nga Foltorja e mrekullueshme e Vlorës për Turizmin. Fundjavë të mbarë!" – uroi Berisha dhe shtoi edhe një video:
“Mesazh për socialistët: Hallet e qytetarëve të Vlorës janë edhe hallet e tyre.” - Fjala e z. Altin Goxhaj, aktivist, Koordinator i Frontit për Shpëtimin Kombëtar, në bashkëbisedimin e së mërkurës me intelektualë të profesioneve të ndryshme ku u fol për sfidat e turizmit në Shqipëri.”

Login to post comments

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...