Berisha deputetit të PS: Shals… sa apartamente të morën kur ishe në Bashki?

E Enjte, 24 November 2022 12:11

 

Nga foltorja e Kuvendit ku dol i pas i i hoqën fjalën, Berisha shkëmbeu batuta me deputetët të cilët replikonin nga vendi.

Një prej tyre ishte edhe Eduard Shalsi, i cil i i kujto i Berishës se në rend të ditës ishte edhe pika e buxhetit, jo vetëm port i i Durrësit.

Pas i e pa se cil i po i vinte replika Berisha iu drejtua Shalsit “ose zbaton i rregulloren ose ne do të rrimë këtu 24 ose 48 orë. Shals i sa apartamente të humbën kur ishe në bashki? Sa apartamente ti morën? 8 apartamente ia morën”.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Dhuna ndaj Berishës/ Shehaj tregon momentet e para pas sulmit: Akt i rëndë dhe i orkestruar! Kam parë 18 oficerë policie civile që nuk bënë asgjë

Politikë

Dhuna ndaj Berishës/ Shehaj tregon momentet e para pas sulmit: Akt i rëndë dhe i orkestruar! Kam parë 18 oficerë policie civile që nuk bënë asgjë

  Koordinatorja për luftën kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, Briseida Shehaj dënoi dhunën e ushtruar ndaj Sali Berishës një ditë më parë në protestën e opozitës. Për News24, ajo u shpreh...

A do të japë Berisha dëshmi në polici, Lela: Policia të terhiqet nga seria e provokimeve

Politikë

A do të japë Berisha dëshmi në polici, Lela: Policia të terhiqet nga seria e provokimeve

  Drejtori i Zyrës së Shtypit dhe i Komunikimit në Partinë Demokratike, Alfred Lela në një reagim në Facebook, është ndalur tek sulmi ndaj kreut të PD Sali Berisha të ndodhur...

Gazeta BILD denoncon lobimet e Ramës, lajmi për sulmin ndaj Berishës bëhet më i lexuari në Gjermani

Politikë

Gazeta BILD denoncon lobimet e Ramës, lajmi për sulmin ndaj Berishës bëhet më i lexuari në Gjermani

  Gazeta më e madhe gjermane, BILD, publikoi një shkrim të gazetarit të njohur, Peter Tiede, për sulmin ndaj kreut të opozitës shqiptare, Sali Berisha. Tiede shkruan se Berisha u sulmua nga...