Zgjedhjet e 14 majit/ Meta: Duke mbështetur gratë fuqizojmë familjen dhe rrisim fëmijë të lumtur

Hënë, 20 Mars 2023 11:27
 

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka shpërndarë një foto me kryesuesen e listës së kandidatëve për Këshillin Bashkiak të Tiranës, Silva Caka, duke vendosur theksin te mbështetja e grave, ku sipas tij fuqizojmë familjen dhe rrisim fëmijë të lumtur.

 ‘Duke mbështetur gratë fuqizojmë familjen dhe rrisim fëmijë të lumtur!’, shkruan Meta.

 
 

Ne kemi detyrimin t’i përgjigjemi në lartësinë e duhur sakrificave të grave dhe nënave shqiptare. Duke mbështetue gratë, ne fuqizojmë familjen, shoqërinë dhe kombin tonë’, thuhet në mesazhin e postuar në Facebook.

Modifikuar më Tuesday, 21 Mars 2023 09:07
Login to post comments

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...