Thirrja e gazetarit për opozitën: Të dalim dhe të bllokojmë Bashkinë e Tiranës

Tuesday, 02 Prill 2024 17:47

Gazetari Ylli Dylgjeri i ka bërë thirrje të gjithë përfaqësuesve të opozitës që të bashkojnë forcat dhe të bllokojnë Bashkinë e Tiranës pas skandalit të fundit me vjedhjen e parave të qytetarëve.

Dylgjeri ka theksuar se është koha që të jepet ultimatum ndaj hajdutëve që janë në shërbim të Erion Veliajt. 

 
 

POSTIMI I PLOTE:

Thirrje

Opozitës së Bashkuar!

Ka ardhur koha, të lëmë fjalimet, intervistat, banaqet, dialogjet dhe të bashkuar të rrethojmë, të bllokojmë Bashkinë e Tiranës, të japim ultimatumin:

Asnjë në punë, asnjë në shërbim të hajdutëve të Velijat!

Login to post comments

Lajmet e fundit

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...