×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lajmi i Fundit/ Interpelanca, Rama shpërqendron vëmendjen nga taksa. Flet për Aeroportin e Kukësit

E Enjte, 05 Prill 2018 14:05

Kryeministrit Rama, mesa duket nuk ia mbajti të shkojë në Kukës por flet me ta online. Ai është përpjekur të shpërqëndrojë vëmendjen nga taksa dhe burgosja e të arrestuarve, duke folur për çështjen e aeroportit të Kukësit.

‘’Jam optimist se në vjeshtë aeroporti do të jetë operativ”, - tha Rama, sikur të ishte ky shqetësimi i  vetëm i kuksianëve.

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 14:26
Login to post comments

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...