Berisha ironizon bisedën e Ramës me lumjanët

E Enjte, 05 Prill 2018 17:24

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale komunikimin online të Edi Ramës me lumjanët.

Postimi i ish-Kryeministrit Sali Berisha

Fjala:

- Me falni o lumjane qe po flas me ju online dhe pa u takuar si burri burrit!

- Ju siguroj o burrat e Lumes se qefi me ka shume te jem midis jush. Por une nuk mundem jo se nuk dua por se ajo nuk ma mban!

-Besomeni mua o kuksiane neqoftese nuk vij dot t’ju takoj direkt, faji nuk eshte i imi! Madje as i atij qe e ka gjithmone fajin!Jo, jo!

- Fajin e keni ju!

Me thyet hunden pa hyre ne loje, ju qofshi!

- Ju qofshi se une zemren nuk e kam ne zorren e holle por ne zorren e trashe!Prandaj po flas me kompjuter me ju. Harrojeni taksen, nuk kam patur kurre ndermend ta ve per ju, jo jo...

Interpelenca u mbyll me sukses!

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 17:31
Login to post comments

Lajmet e fundit

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

Politikë

Berisha: Hapja e negociatave do e motivojë edhe më shumë protestën

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, komentoi në konferencën e përjavshme mundësinë e hapjes së negociatave me BE-në dhe ndikimin që do ketë një vendim i tillë te protesta. Berisha tha se...

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

Globi

Merr fund gjyqi historik në Paris: Terroristi Salah Abdeslam merr dënimin e përjetshëm

  Sulmuesi i vetëm i mbijetuar nga grupi që kreu sulmet e nëntorit 2015 në Paris është shpallur fajtor për akuza për terrorizëm dhe vrasje. Salah Abdeslam mori një dënim të rrallë...

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

Aktualitet

Stina e verës dhe rreziku nga zjarret/ Mos bëni kompromise me pronën tuaj. SIGUROHENI NË SIGAL

  Na pret përpara një verë e gjatë dhe tejet e nxehtë. Ky është parashikimi që bëjnë meteorologët dhe që në maj u përballëm me temperatura jo normale për muajinn.Ndërkohë nuk...