Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuzat adresuar Lulzim Bashës nga ‘Foltorja’ e radhës e mbajtur në qytetin…
  Nga Mati, ish-kryeministri Sali Berisha bëri një deklaratë të fortë për Lulzim Bashën dhe Taulant Ballën, lidhur me çështjen…
  Lideri historik i PD, Sali Berisha ftoi dy deputetët e Matit, Dhurata Çupi dhe Kreshnik Çollaku që të shkojnë…
  'Lulzim Basha u rizgjodh në krye të PD përmes një procesi kryekëput të manipuluar'. Kështu u shpreh Sali Berisha…
  Me një entuziazëm dhe ovacione të papara, ‘Foltorja’ e Burrelit ka mbledhur qindra demorkatë të cilët kanë dalë për…
  Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur në Mat këtë të martë në vijim të 'Foltores' me demokratët dhe mbështetësit e…
  Ish-kryeministri Sali Berisha ka shprehur dhimbjen më të madhe për humbjen e jetës së 46 qytetarëve shqiptarë nga Maqedonia,…
  Ashtu siç u lajmëruar më herët, deputeti demokrat Agron Shehaj ka shkuar mesditën e sotme në ambientet e selisë…
  Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, ka reaguar në lidhje me vendimin e sotëm të Gjykatës për pushimin e çështjes…
  Presidenti Ilir Meta rrëfen në Çim Peka Live prapaskenat e ‘30 qershorit’, bisedat me Lulzim Bashën, djegien e mandatave,…
  Presidenti Ilir Meta ka reaguar në lidhje me tragjedinë që ndodhi në Bullgari në orët e para të mëngjesit…
  E dinim që Lulzim Basha imiton Edi Ramën dhe përpiqet të ngjajë sa më shumë si ai. Tashmë është…

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...