Ish-kryemnistri Berisha ka paralajmëruar në emisionin 360Gradë atë që ai e quajti furtunë të opozitës kundër Ramës. Sipas tij ,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur mbrëmjen e sotme lidhur me heqjen dorë nga mandati i deputetit nga Saimir Tahiri. Berisha…
Ish-kryeministri Berisha akuzoi Edi Ramën se ka marrë në dorë Shërbimin Informativ Shtetëror. Ai komentoi largimin e Visho Ajazit dhe…
Ish-kryeministri, Sali Berisha, deklaroi se emisionin "360 Gradë" të Artur Zhejit se në ndërtimin  e Rrugës së Arbrit është i…
Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për gazetarin Artur Zheji në "360 Gradë", në Ora News, thotë se Gjykata Kushtetuese…
Ish-kryeminstri Sali Berisha i është përgjigjur pyetjes së drejtuesit të emeisionit 360gradë për ekstardimin e Izet Haxhisë. Berisha tha se…
Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për gazetarin Artur Zheji në "360 Gradë", në Ora News, thotë se Shqipëria rrezikon…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin ‘360 gradë’. Ai është…
Degjesa publike e Ramës në Lezhë ishte pjesa tjetër e mashtrimeve të radhës pa u afruar asgjë konkrete qytetarëve lezhianë.…
Deputeti i PD, ish-ministri i Jashtëm Tritan Shehu ka reaguar dje pas vendimit të Presidentit të SHBA për anulimin e…
Nga Luçiano Boçi Ministrja Kumbaro na kishte bërë një status “bombë”, pas debatit për Teatrin. Gjithmonë sipas mendjes së saj.E…
Ambasadorja e Francës në Tiranë, Christina Vasak ka deklaruar nga Shkodra, se azilkërkuesit prishën imazhin e Shqipërisë. Sipas saj pati…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...