Mazhoranca nuk po i bën dot ball fakteve të ditë pas ditshme të kapjes së qeverisë me krimin, të publikuara…
 Ish-deputeti Kastriot Islami, i cili  është njohës i mirë i çështjeve të jashtme ka thënë ditën e sotme ku ka…
Kryetari i PD, Lulzim Basha doli sot në mesditë në një deklaratë për mediat, ku pasi ka bërë publike dëshminë…
Shqipëria u është bashkuar 56 vendeve të tjera anëtare të Organizatës së Bashkëpunimit Islamik në dënimin e vendimit të Presidentit…
Teksa i fton ndjekësit e tij në Facebook të dëgjojnë prononcimin e gazetarit që realizoi intervistën me dëshmitarin “X” ,…
“E nxori kokën fare pak nga llumi, sa për të treguar se po kapin fundin”. Kështu është shprehur në një…
Mesazhe të forta vijnë direkt nga Bashkimi Europian kundër Ramës, qeverinë e të cilit e konsiderojnë të kapur nga krimi…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, e ka cilësuar si një gënjeshtër të madhe deklaratën e kryeministrit Edi…
Goditjet e njëpasnjëshme që i janë dhënë kryeministrit Rama duket se nuk po e lejojnë këtë të fundit të marrë…
Ish-kryeministri Sali Berisha në një reagim të tij është shprehur se Edi Rama ka dështuar në përpjekjen e tj për…
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për mediat, ku pasi ka bërë publike dëshminë e gazetarit…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, doli ditën e sotme në një konferencë për mediat, ku edhe u transmetua deklarata e…

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...