Kryeministri Rama ka dalë edhe sot në mbrojtje të ish ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri. I pyetur nga televizioni Klan…
Mesa duket, Edi Rama ka nostalgji për Enver hoxhën. Këtë gjë ai e ka vërtetuar ditën e sotme nëpërmjet një…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në një status në Facebook, se Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolli ka nisur “vjeljen” e…
Presidenti i vendit Ilir Meta në një intervistë për ‘Fax News’ është pyetur në lidhje me vendimin e ish-ministrit të…
Taulant Balla doli si me porosi për të deklaruar në mënyrë të turpshme se dorëzimi i mandatit të Sajmir Tahirit…
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho  është shprehur se nuk mjafton vetëm dorëzimi i mandatit të deputetit,…
  Dalja e Sajmir Tahirit në konferencë për shtyp, ku lajmëroi dorëzimin e mandatit të deputetit, vjen si një tjetër…
Lumi Drin, i cili përshkon qytetin e Lezhës mund të ishte një atraksion më vete për turistët në Lezhë, por…
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të replikojë me disa nga komentuesit në profilin e tij në Facebook, në videon e…
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar pas deklaratave kritike të Saimir Tahirit se numëron bandat në TV. Xhafaj nuk…
Largimi i mandatit i deputetit Tahiri është vetëm një hap i vogël në rrugën për zhdukjen e nakoshtetit. Përmes një…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...