×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Deputetja socialiste e Kukësit heshti për ditë me radhë në lidhje me zemërimin e banorëve të zonës së saj mbi…
Deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri ka qenë në zonat e saj elektorale ku ka takuar banorët e bizneseve. Pampuri…
Ka përfunduar mbledhja e opozitës në selinë e Partisë Demokratike. Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se opozita do të…
Byroja e Kuvendit rrëzoi kërkesën e LSI-së për përjashtimin e kryeministrit Edi Rama nga Kuvendi, referuar fjalëve fyese të tij…
Deputetja e PD, Albana Vokshi tha se Shqipëria ka hyrë në stinën e protestave. Për mediat, deputetja demorkate theksoi se ky…
Kryeministri Edi Rama i quan vandalë kuksianët që reaguan kundër varfërisë dhe shtrëngimit që qeveria po u bën me shtimin…
Deputeti i PD-së, Flamur Noka ka reagur nëpërmjet një statusi në Facebook ditën e sotme duke u shprehur se Rama…
Sekretari i Përgjithëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, i ftuar në News 24 ka folur rreth protestës së sotme dhe…
Organizata “Judicial Watch”, në një njoftim të botuar të mërkurën, akuzon Departamentin e Shtetit se ka ndihmuar me fonde organizatat…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale komunikimin online të Edi Ramës me lumjanët. Postimi i…
Pavarësisht peticionit të dërguar Parlamentit nga një grup organizatash të Shoqërisë Civile, të cilat kishin mbështetur fort kandidaturën e Olimbo…
Rrjeti televiziv amerikan FoxNews i ka kushtuar një vëmendje të gjerë financimit të të majtës shqiptare nga miliarderi George Soros…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...