×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Me urdhër të Edi Ramës, kryeparlamentari Gramoz Ruçi, ka nxjerrë mediat jashtë sallës së Parlamentit, për të censuruar qëndrimin e…
Seanca e Kuvendit është ndërprerë, pasi opozita është ngritur në këmbë pasi kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka ndërprerë…
Kryedemokrati Lulzim Basha nga foltorja e Kuvendit bëri një akuzë të fortë ndaj ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Sipas Bashës,…
Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, në një status në Facebook ka ironizuar kryeministrin Rama dhe luftën që…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në një prononcim për mediat nga Gjirokastra ka folur për hapjen e negociatave. Meta është…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, zhvilloi sot një vizitë në qytetin e Gjirokastrës. Ai është pritur në sheshin "Çerçizi" nga…
Partia Demokratike ka mbledhur Grupin e saj Parlamentar pak minuta se të zhvillohet seanca plenare në Kuvend. Mbledhja u zhvillua…
Edhe pas denoncimit te Partisë Demokratike për mbledhjen e te dhënave personale ne shkolla, pavarësisht gjoja tërheqjes se Lindita Nikollës…
Qeveria hollandeze ka zyrtarizuar qëndrimin e saj kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë, pavarësisht rekomandimit pozitiv që vendi ynë mori…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas deklaratave të bëra nga Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili doli në mbrojtje…
Anëtari i Këshillit Bashkiak i Tiranë nga radhët e PD-së, Kreshnik Çollaku i ftuar në "Arena" në Ora News, thotë…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër mbrëmjen e sotme pas sulmimit të paprecedentë që kryeministri Edi Rama bëri ndaj 8…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...