Blerim Destani festoi dje ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi...

Premte, 13 Prill 2018 17:54

Të gjithë e njohin aktorin kosovar Blerim Destani, i cili është shum i dashur për publikun sidomos nga gjinia femërore.

Dje ai ka mbushur plot 37 vjeç por nuk ka preferuar të bëjë festë të madhe ndërkohë që kolegët e kanë suprizuar në sheshxhirim.

Blerimi për momentin ndodhet në Munich në Gjermani duke punuar për filmin e rradhës dhe ka postuar një foto nga sheshxhirimi “ Skuadra më e mirë faleminderit” ka shkruar ai.

Më shumë në këtë kategori Aktorët hollivudianë në Prishtinë? Ja pse »

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!