Super-femra Inis Gjoni poston një foton nga shtrati

E Enjte, 05 Prill 2018 12:59

Inis Gjoni mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare.

 

Ajo vijon të jetë një femër super në formë, pa e ndjerë fare peshën e viteve . Për Inisin tonë të bukur ato mbesin vetëm çështje numrash.

 

Ish-balerina, shoëgirl-i dhe regjisorja Inis Gjoni herë pas here publikon foto në rrjete sociale.

 

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku shfaqet tepër sensuale dhe joshëse.

 

Inisi shfaqet sa e ëmbël aq edhe sensuale dhe padyshim komplimentet nga ndjekësit e saj në Instagram nuk kanë munguar as këtë herë për të.

inisi

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:51

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!