Selena Gomez bën këngë për të dashurin dhe ish-të dashurin

E Enjte, 05 Prill 2018 12:45

Selena Gomez është gati të nxjerrë muzikë të re dhe po punon me tekstshkrues për të realizuar një këngë rreth lidhjeve të saj me Justin Bieber dhe The Weeknd.

 

“Ajo po punon rreth një këngë që do të flasë për ndarjet e bashkimet dhe gjithë ulje-ngritjet e lidhjeve me Justin e The Weeknd”,- shkruan “HollywoodLife”.

 

Selena po mendon të flasë për të dashurit e saj në këngë, njësoj si shoqja e saj Taylor Swift, e cila gjatë gjithë karrierës ka shkuar për dashuritë e vjetra e të reja.

Romancat e Selenës me të dashurin historik dhe "The Weeknd", kanë qenë objekt titujsh në medien dhe rozë dhe njerëzit ndoshta janë të interesuar të dinë më shumë detaje rreth tyre.

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 10:49

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!