Ju kishte munguar Luana? Ja ku do jetë ajo së shpejti

Saturday, 14 Prill 2018 21:38

Moderatorja seksi e TCH, Luana Vjollca për një periudhë afro dy mujore ka qëndruar larg ekranit.
Pas përfundimit te ‘Shiko kush luan’ ajo ka paralajmëruar se është shumë pranë rikthimit.

‘Ju kam munguar? Shihemi shpejt me projekte te reja. Shijoni fundjavën’ ka shkruar moderatorja sexy në postimin e saj të fundit.

Bukuroshja e ekranit nuk ka saktësuar se për çfarë projektesh bëhet fjalë dhe nga mënyra e të shkruarit tregon se do të ketë më shumë se një risi.

Ajo që nuk mund të mbetet larg vëmendjes krah lajmit të të rejave është pamja mjaft sportive dhe njëkohësisht shumë sensuale e Luanës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!