Selena Gomez rikthehet në skenën e “AMA’s”, stonon gjatë performancës

Hënë, 25 November 2019 16:24

Selena Gomez është rikthyer në skenën e “American music awards”, pas shumë kohësh në luftë me depresionin e ankthin. Megjithatë jo çdo gjë ka shkuar mirë. Gjatë kohës që po performonte këngën “Lose you to love me”, Selena është akuzuar nga fansat për stonaturë, duke mos kënduar aspak në harmoni.

Në një pjesë të tekstit ajo e përmend këtë dhe mbase çdo gjë ka qenë e qëllimshme. Por gjithsesi interneti ka shumë për të thënë. Fansat janë ndarë në dy fronte. Disa e kanë ‘kryqëzuar’ për këtë performancë, ndërsa të tjerë ja kanë vënë fajin audios.

Kujtojmë se kënga “Lose you to love me” i është dedikuar Justin Bieber dhe mbase emocionet kanë qenë të shumta për Selenën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!