Reagimi i Jennifer Aniston kur Brad Pitt pranon çmimin e Golden Globes bëhet viral

Hënë, 06 Janar 2020 12:02

Brad Pitt u ngjit në skenën e Golden Globes mbrëmjen e së dielës për të marrë çmimin “aktori më i mirë mbështetës”. Dhe kamera u fokusua e gjitha tek ish-bashkëshortja e tij Jennifer Aniston.

Ndërsa vitet kaluan ata i harruan mëritë dhe gjetën sërish miqësinë pas 15 vitesh nga ndarja.

Dhe me të drejtë mund të thuhet kështu, pasi duartrokitjet dhe reagimi i Jennifer gjatë fjalës së tij të pranimit të çmimi do futet padyshim në librat e historisë, si një nga më të bukurit ndonjëherë.

Padyshim në sytë e aktores dukej akoma dashuria për ish-bashkëshortin e saj Brad edhe pas kaq shumë vite ndarje.

Ndërsa aktori fliste për nënën e tij dhe arsyen pse nuk ishte ajo shoqëruesja e Brad në tapetin e kuq.

“Doja të sillja nënën time, por nuk e bëra sepse çdo grua me të cilën qëndroj pranë thonë që është e dashura ime,”- u shpreh ai.

Në këtë moment kamera u fokusua tek Jen e cila mbante duart e kryqëzuara dhe me një buzëqeshje në fytyrë.

Askush nuk mundi ta humbiste këtë rast dhe fotot e saj u bënë virale në mediat sociale.

“Gjej dikë që të të shoh ashtu siç Jennifer vështron Brad,”- shkroi një përdorues i Twitter.

Kur Brad u pyet në tapetin e kuq në lidhje me marrëdhënien me ish-bashkëshorten e tij, ai tha: “Jen është një shoqe e mirë.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!