Meghan nënshkroi kontratë për zërin sapo u shkëput nga familja mbretërore, Daily Mail zbulon prapaskenat e marrëveshjes: Mendjen shefit të Disney ia mbushi Harry

Hënë, 13 Janar 2020 19:44

Pas shkëputjes nga Familja Mbretërore në media u shkruajt se Meghan Markle kishte lidhur një kontratë me Disney për zërin.

Por “Daily Mail” teksa publikon një video hedh dyshime se kjo kontratë është iniciuar nga Harry, burri i saj.

Në video duket se Harry po përpiqej që të bindte shefin e ekskluzivitetit të Walt Disney, Bob Iger për t’i dhënë gruas së tij një punë.

Në premierën e Lion King në Londër korrikun e kaluar, Duka i Sussex takoi shefin e fuqishëm Walt Disney dhe reklamoi ‘interesin’ e Meghan që të regjistonte zërin.

Gjatë bisedës që shihet në video, regjistruar nga një fans i tyre Harry bën gjeste me Iger dhe i thotë:

Harry: A e dini si e bën zërin ajo?

Shefi Disney: Ah, unë nuk e dija këtë.

Harry: Dukesh i befasuar. Ajo është vërtet e interesuar.

Shefi Disney: Do të donim shumë ta provonim. Kjo është një ide e shkëlqyer.

 
 


 


 
Modifikuar më Hënë, 13 Janar 2020 19:58

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Priligy Nhs cialis Viagra Positive Nebenwirkungen buy generic cialis online Augmentin Amoxil

    Tuesday, 17 Mars 2020 04:37 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!