Bebe Rexha flet për diskriminimin që iu bë nga industria e modës

Premte, 17 Janar 2020 11:27

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka pozuar së fundmi për numrin më të ri të revistës “Cosmopolitan”, për edicionin e saj në Sri Lanka. 30-vjeçarja publikoi një fotografi të kopertinës së kësaj reviste për 10 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.Ajo dukej mjaft atraktive e veshur me një fustan të zi, ndërsa theksonte fizikun e saj. Pamja prej biondeje i jepte edhe më tepër hijeshi bukuroshes shqiptare, e cila ditët e para të vitit 2020 i ka nisur në qetësi duke pushuar.Në intervistën e dhënë për edicionin e kësaj reviste, Bebe Rexha, ka folur për shumë ngjarje në jetën e saj profesionale dhe personale. Mbi të gjithat, ajo ka folur për stigmën e saj rreth të qenit me disa kilogramë më tepër, gjë e cila çoi deri në refuzimin e disa dizajnerëve të Hollywoodit për stilimin e fustanit të saj për në “Grammy Awards 2019”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!