Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt prindër/Mësohet gjinia e bebit, familjes do t’i shtohet një…

Premte, 17 Janar 2020 14:23

Ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen prindër për herë të parë, kjo që pas daljes në ekran të çiftit më datë 1 janar.

Në emisionin ‘Shiko kush Luan’ me doemos vëmendja të shkonte tek barku i rrumbullakosur i Klea Hutës. Ndonëse Klea ishte munduar të mos e nxirrte në pah shtatzëninë, komentuesit nuk mbetëm indiferentë ndaj asaj që panë në ekran.

Si Klea, ashtu dhe Elgiti, nuk kanë dhënë ende ndonjë prononcim lidhur me një fakt të tillë, por burime pranë “News31.al” kanë konfirmuar se Huta është në pritje të ëmbël. Të njëjta burime madje tregojnë se çifti kanë mësuar edhe gjininë, duke bërë me dije se familjes do t’i shtohet një djalë. Sipas përllogaritjeve, vogëlushi pritet të vijë në jetë në nisje të verës.

Gjithmonë të rezervuar ndaj detajeve, duket se çifti kanë zgjedhur të ruajnë privatësinë lidhur me këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!