Ja shtëpia e ëndrrave që Harry dhe Meghan duan të blejnë në Kanada

Premte, 24 Janar 2020 10:41

Harry dhe Meghan, janë gati për jetën e re në Kanada dhe janë në kërkim të çerdhes perfekte të dashurisë. Të gjesh një shtëpi të përshtatshme për ta nuk është aspak e lehtë, por asgjë nuk është e pamundur për Dukët e Sussex.Duket që ata i kanë hedhur sytë tek një shtëpi, 640 metra katrorë, e ndarë në 4 kate, 6 dhoma gjumi, 5 tualete, një suitë për mysafirët, një sallon super i madh dhe një panorame e mrekullueshme me pamje nga oqeani.

Cmimi? Bëhet fjalë për 35,6 milion dollarë. Sipas The Sun çifti është gati për ta blerë shtëpinë e një mijë e një netëve në zemër të Golden Miles, në Vancouver.

Vila ka vetrata të mëdha prej xhami, që kanë pamje direkt në oqean. Kopshti i madh do të jetë perfekt për të voglin Archie në ajër të pastër, dhe larg nga sytë kuriozë, i zhytur në atë normalitet që për të e dëshirojnë shumë prindërit e tij.

Modifikuar më Premte, 24 Janar 2020 10:44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!