Bashkohen Mozzik dhe Loredana… kësaj radhe për koncert të përbashkët

Premte, 24 Janar 2020 11:43

Mozzik dhe Loredana, ish- çifti i përbashkët i ShowBizzit, do të bashkohen më 10 mars në Gjermani kësaj radhe jo si bashkëshortë por në një koncert.

Në biletat të cilat shiten në Leipzig të Gjermanisë për të ndjekur koncertin në Haus Auensee do të performojnë Mozzik dhe Loredana.

Dy këngëtarët u ndanë pak muaj më parë dhe ishte vetë Loredana e cila deklaroi se nuk dotë shfaqej apo këndonte më me Mozzik, por duket se paska ndryshuar mendje.

Dy këngëtarët kanë një vajzë nga lidhja e tyre e mëparshme ndërkohë Loredana përflitet për një lidhje me reperin gjerman  Bonez MC.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!