Shokon Selena Gomez me deklaratën e saj për Justin Bieber

Hënë, 27 Janar 2020 10:45

isa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të dashurin e saj, Justin Bieber.

Pas këtij momenti këngëtarja ka vazhduar me deklaratat e saj të cilat i kanë befasuar jo pak ndjekësit e saj.

Në një intervistë për ‘NPR’, Gomez tregoi se është abuzuar emocionalisht nga Bieber.

Megjithatë ajo ka shtuar se çdo gjë ka përfunduar dhe se tani është e lumtur me jetën e saj.

Këngëtarja ka shtuar se ka ndjerë gjithmonë mungesë respekti nga Justin.

Kujtojmë se këngëtari tashmë është i martuar me modelen e njohur, Hailey Baldwin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!