Ermal Mamaqi e ftoi në premierën e filmit, ja si i është përgjigjur Besi

Hënë, 27 Janar 2020 11:15

Pak ditë më parë, Ermal Mamaqi zbuloi se e kishte ftuar Besin në premierën e filmit “I love Tropoja” në 29 janar, edhe pse pak kohë më parë patën një përplasje publike. Teksa ka qenë i ftuar në ‘Thumb On’, Ermali ka treguar se ka komunikuar me Besin për ta ftuar në premierë, por ai nuk do të jetë në Shqipëri.

“E kam thirrur Besin. Edhe ai më thiri, por isha në Amerikë. Besi nuk besoj se do vijë sepse me sa më tha do jetë në Izrael. I thashë sa të vish ke vendin më të mirë në sallë që ta shohësh”, u shpreh Ermali.

Kujtojmë se përplasja mes tyre nisi pasi Besi u shpreh se ai bënte humor, ndërsa Ermali biznes. Kështu mes tyre lindi një debat dhe të dy ju drejtuan njëri-tjetrit me disa shkrime në rrjete sociale. Megjithatë duket se tashmë çdo gjë ka mbetur pas dhe dyshja nuk e ka prishur aspak raportin miqësor të mëparshëm.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!