Vajza e Bill Gates i jep fund beqarisë me sportistin egjiptian

E Enjte, 30 Janar 2020 13:01

Vajza e krijuesit të Microsoft, Bill Gates, ka marrë propozimin më të veçantë për martesë nga partneri i saj egjiptian.

Jennifer Gates dhe i dashuri, Nayel Nassar, po shijonin pushimet së bashku dhe Nassar i ka propozuar partneres në mes të dëborës.

E lumtur dhe e surprizuar, Jennifer i ka thënë “Po” partnerit të saj, ndërsa në Instagram ndau momentin e bukur të propozimit.

“Nayel Nassa, je i rrallë. Më surprizove në vendin më kuptimplotë ku ndajmë një ndër pasionet e shumta të përbashkëta. Mezi po pres ta kalojmë pjesën tjetër të jetës duke mësuar, duke u rritur, duke qeshur e duke u dashuruar së bashku! “Po” njëmijë herë!”- shkruan ajo në postim.

Jennifer dhe Nayel janë bashkë prej dy vitesh dhe tashmë kanë vendosur të marrin një hap më të madh në marrëdhënien e tyre. Ne mezi po presim të shohim si do të jetë dasma e vajzës së një prej personave më të pasur në botë!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!