“Ky mesazh shkon për ty”, Robert Berisha surprizon Norën në emision

E Enjte, 30 Janar 2020 09:38

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës së emisionit “Dua të bëj të lumtur”. Këtë e ka bërë të ditur, vetë moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, e cila publikoi një video në “Instagram”, ku shihet teksa këngëtarja ka shpërthyer në lot nga historia për të cilën është ftuar.

E ftuar në studio, këngëtarja foli dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai. Nora zbuloi se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.
Në ekran u shfaq dhe një video e Robertit, i cili e surprizoi me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai. Për të zbuluar më shumë, mbetet të presim të shtunën!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...