FOTO/ Tatuazhi më i ri i Rita Orës flet shqip

Saturday, 01 February 2020 09:20

Rita Ora ka treguar tatuazhin e saj më të ri!

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto ku shfaqet në profil duke mbajtur flokët me duar për të treguar tatuazhin e saj më të fundit.

Për të gjithë ju që nuk e dalloni, tatuazhi në shqip lexon “zog”, dhe kjo fjalë ka një domethënie të madhe për Rita Orën.

Këngëtarja ka treguar se kur ishte e vogël, nëna e saj e thërriste “Zogi mamit”.

“Kur isha më e vogël nëna ime veraora më thërriste ‘Zogi i mamit’, që do të thotë zogu i saj i vogël. Prandaj faleminderit @_dr_ëoo_ që ma bëre këtë kujtim që e dua shumë”.

 

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Cephalexin Dosing Cialis Cheap Kamagra In Linea Cialis Find isotretinoin online discount with overnight delivery cheap

    Hënë, 16 Mars 2020 07:34 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!